Екологічні ініціативи

Фундація Розвитку Громад встановила годівнички для птахів в дитячому садку №7

Як ми вже повідомляли раніше, з початку 2016 року «Фундація Розвитку Громад» припинила практику залучення пожертв від лучан через скриньки в публічних місцях. Ми прибрали всі скриньки, які належать нашій організації та подякували партнерам за співпрацю, і переробили наші скриньки на симпатичні… годівнички для птахів, що на нашу думку є актуальним в холодну пору року.

Годівнички ми вирішили повісити у садочках і школах, щоб заохотити діток до допомоги пташкам. 20 січня, була проведена перша екологічна акція з розміщення наших годівничок у Луцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №5. Про це ми вже писали раніше.

21 січня «Фундація розвитку громад» завітала у Дитячий садок №7. Нас радісно зустріли малеча та вихователі. Дітки допомогли прикрасити годівнички та насипати корм., а вихователі уміло вішали годівнички. Малята з задоволенням розповідали навіщо потрібні годівнички та що пташечки люблять їсти. Акція пройшла позитивно та весело!

Нам дуже сподобалась гостинність Дитячого садочка №7, ми обов’язково завітаєм до вас знову! Дякуємо за співпрацю діткам, вихователям, а особливо вихователю-методисту Олійник Світлані Миколаївні.

Share

Пости в сюжеті