«Здорова нація — здорове майбутнє» Екологічні ініціативи Наші ініціативи рідній Волині

(оновлено) Благодійний велопрокат у Луцьку

Не маєте власного “залізного коня”, або хотіли б насолодитись велопрогулянкою з друзями чи просто спробувати стати незалежним від громадського транспорту? Ми пропонуємо Вам взяти участь у нашому сезонному проекті “Благодійний Велопрокат“, який презентує для лучан Фундація Розвитку Громад та мережа фітнес-центрів “Інтер Атлетика“.

Громадська організація “Фундація розвитку громад” спільно з найбільшою мережею фітнес-клубів нашого міста Інтер Атлетика 8 червня започаткували спільний проект “Благодійний ВелоПрокат“.

Велосипеди на прокат можна винайняти в клубах “Інтер Атлетика” у місті Луцьку, звернувшись до адміністраторів або продавців за адресами:

 1. Порт Сіті (вул. Сухомлинського, 1)
 2. Глобус (вул. Єршова) 1-ий поверх Магазин Інтер Атлетика
 3. Дубнівська, 15 (Житлово-офісний центр “Діамант”)

Взятий на прокат велосипед можна повернути за будь-якою з цих адрес.

big_11image106

Ціни на прокат:

 • 1 година – 12 грн;
 • 1 доба – 60 грн (для відвідувачів мережі «Інтер Атлетика» – безкоштовно);
 • 2 доби – 115 грн;
 • 3 доби – 150 грн.

Проект ставить собі на меті:

 1. Пропагування здорового способу життя та використання екологічного чистих транспортних засобів – велосипедів
 2. Привернення уваги влади міста до проблеми розширення та покращення міської дорожньої інфраструктури в частині побудови велодоріжок та безпечних зон для поїздок на велосипедах для дітей та дорослих
 3. Привернення уваги поліції до зменшення швидкості руху автотранспорту на дорогах міста та підвищення культури учасників дорожнього руху, водіїв, пішоходів, велосипедистів та інших
 4. Роз’яснення правил дорожнього руху для велосипедистів з метою запобігання та зменшення аварійних випадків та випадків травмування за участю велосипедистів.
 5. Залучення відвідувачів до занять в спортивних залах та спортивних магазинів мережі “Інтер Атлетика” та збільшення спектру послуг, які зможуть отримати власники абонементів мережі фітнес-центрів.
Share

Пости в сюжеті