Екологічні ініціативи Наші ініціативи рідній Волині

Перша на Волині “сонячна лавка” виявилася непотрібною місцевій владі Луцька (оновлено)

Перша на Волині Сонячна Лавка, яку Фундація Розвитку Громад виготовила власними силами та коштами небайдужих партнерів-жертводавців, виявилась в якийсь момент непотрібною місту Луцьку в особі представників місцевої влади.

Наперередодні “Тижня розвитку сталої енергетики” нас заохочували до співпраці, зокрема до участі 12-го червня у виставці на Театральному Майдані, навіть з відділу енергозбереження дзвонили щодня, перепитуючи чи буде наша громадська організація приймати участь і чи будете показувати виріб? Навіть сказали, що головний архітектор міста погодив місце для встановлення на Театральному Майдані і все буде чудово.

Станом на сьогоднішній день ми двічі звертались (уже після письмового звернення) в Луцьку міську раду з питанням, коли і де можна встановити лавку. Проте, на превеликий наш подив, виявляється потрібно пройти ще масу погоджень та бюрократичних рогаток, щоб ПОДАРУВАТИ РІДНОМУ МІСТУ зроблену не за бюджетні кошти річ.

І тепер нам відповіли, що з місцем не зрозуміло, не зрозуміло хто погодиться взяти ПОДАРОВАНЕ майно на баланс і потрібно чекати одного з неадекватної кількості заступників міського голови, який ще має прийняти це рішення, але який зараз, нажаль, у відпустці. І пішло-поїхало все в стилі звичайного радянсько-українсько-волинського чиновництва, говорити багато – працювати мало.

Результат такий: наша організація вирішила НЕ ПЕРЕДАВАТИ Міській Раді наш виріб Сонячну Лавку по причині незацікавленості та відсутності часу у чиновників Луцька займатись цим питанням.

Ми в найкоротший термін вирішимо, де ми буде встановлено Solar Bench, та готові розглянути пропозиції від усіх бажаючих міських рад нашої області. Дякуємо за співпрацю.

Роман Михальчук

Оновлення 17:53:

Вирішили встановити Сонячну лавку в ЛНТУ біля Центрального входу на Львівській до 50-ліття з Дня заснування цього Вищого Навчального закладу. Це буде гарний та зручний подарунок.

Share

Пости в сюжеті