Допомога захисникам країни!

«Фундація розвитку громад» передала бійцям АТО допомогу та отримала від партнерів-волонтерів чергову партію кришечок

22 квітня представники Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад» зустрілися з волонтерами ГО «Серце патріота» аби передати їм благодійну допомогу для формування відправки в зону АТО. Зокрема, днями вони поїдуть на Схід України, аби відвезти бійцям необхідні продукти та предмети особистої гігієни. Відправка запланована вже найближчими днями, однак необхідної кількості товарів ще не назбиралось. Тож керівництво ГО «Фундація розвитку громад» відгукнулося на прохання керівника волонтерського центру Сергія Балицького і закупило необхідні товари.

Таким чином, вже сьогодні представники Фундації передали необхідні товари. Серед них: макарони, крупи, м’ясні паштети, згущене молоко, чай, кава та мінеральна вода. Також було придбано і засоби особистої гігієни: туалетний папір, вологі серветки та одноразовий посуд.

Загалом, ВОГО «Фундація розвитку громад» цього разу передала «Серцю патріота» товарів майже на 2000 гривень, чим здійснила свій вклад у формування загального «волонтерського кошика» допомоги нашим бійцям, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України. Варто зауважити, що це стало можливим завдяки іншому проекту – «Мовне волонтерство», учасники якого під час занять зібрали необхідну суму.

Натомість волонтерський центр «Серце патріота» передав представникам Фундації партію пластикових кришечок. Нагадаємо, що ВОГО «Фундація розвитку громад» постійно проводить збір пластикових кришечок для їх вторинної переробки. Кошти, виручені з цього, будуть спрямовані на закупівлю протезів воїнам, які втратили кінцівки під час бойових дій на Донбасі.

Share

Пости в сюжеті