Анонси Допомога захисникам країни!

У неділю на Театральному майдані Луцька пройде ряд заходів в підтримку українських військових

21 вересня на Театральному майдані Луцьку з 11 до 19 годину пройде відразу декілька заходів від ВОГО «Фундація розвитку громад», метою яких є збір коштів на тепловізор для 1 БТГр 51 бригади – гаражний розпродаж «Врятуй життя солдату», благодійний книжковий ярмарок «Книга за життя», патріотична акція «Лист солдату».

На гаражному розпродажі можна буде дешево купити різні речі: жіночий і дитячий одяг та взуття, прикраси та аксесуари, сувеніри, посуд, сервізи, картини, вази, валізи та сумки, вироби із дерева та навіть ігровий набір до комп’ютеру: кермо і педалі. Усі речі принесли до офісу ВОГО «Фундація розвитку громад» прості люди. Усі речі у гарному стані, деякі нові.

На книжковому ярмарку можна придбати книжки українських та зарубіжних авторів. Це патріотична, історична, художня, наукова, дитяча література тощо. Книжки теж приносять самі люди, долучилися до акції видавництво «Ключі» та підприємці з «Книжкового пасажу». Директор видавництва «Ярославів Вал»  Михайло Слабошпицький подарував 44 чудові  книжки від свого видавництва. Волинські письменниці  Олександра Ганздюк й Світлана Олексеюк також подарували для ярмарку книжки власного авторства, аби допомогти військовим.

Ну і в межах вже постійної й традиційної акції «Лист солдату» можна буде підтримати наших героїв добрим словом, підбадьорити їх дитячими малюнками. Усі листи від волинян будуть надіслані військовим разом із передачею продуктів.

ВОГО «Фундація розвитку громад» дякує усім, хто долучився до збору коштів для наших військових. Більш детальну інформацію про те, як і чим можна допомогти українським захисникам можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх) за тел.: 067 332 30 40. Звіти з минулих передач військовим та інші акції від ВОГО «Фундація розвитку громад» можна побачити на сайті http://vogofrg.org/.  Також можна особисто перераховувати кошти на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО.

Share

Пости в сюжеті