Анонси Допомога захисникам країни! Проекти

У Луцьку теплий одяг для військових будуть обмінювати на книжки

12 жовтня на Театральному майдані Луцька з 11.00 до 18.00 години пройде акція від ВОГО «Фундація розвитку громад» в підтримку волинських військових «Книга на обмін».

В межах акції «Книга на обмін» волонтери громадської організації «Фундація розвитку громад» будуть обмінювати книжки на теплий одяг для військових.  Теплим одягом можуть бути теплі шкарпетки, тепла спідня білизна, шапки й балаклави, перчатки (тактичні у тому числі), термобілизна, берці чи бушлати для військових. У подарунок кожен учасник акції обов’язково отримає книгу у подарунок.

«Акцією «Книга на обмін» ми хочемо показати людям, як легко та приємно робити добру справу. Крім книжки у подарунок на кожного учасника акції чекає ще один додатковий сюрприз –можливість виграти квиток на старт сьомого сезону Всеукраїнської ліги КВК «Волинь». Звичайно, найбільшою нагородою для людей будуть зовсім не подарунки від волонтерів за участь в акції, а мир та спокій в Україні – це є найвища мета, до якої ми усі прагнемо» – говорить виконавчий директор Волинської обласної громадської організації «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Також в межах цієї акції можна буде купити нові книжки сучасних українських авторів. Серед них патріотична, дитяча, церковна, художня література, література сучасних українських видавництв  тощо. Усі кошти з продажу книжок також буде витрачено на потреби волинських військових в зоні АТО, зокрема, на теплий одяг.

Більш детальну інформацію про те, як можна допомогти військовим можна дізнатися у офісі громадської організації «Фундація розвитку громад» за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх) або за телефонами: 0673328802; 0673323040. Особисто перераховувати кошти потреби армії можна на  р/р № 26007500045607  ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Отримати інформацію щодо допомоги «Фундація розвитку громад» український армії, звіти з минулих передач та більш детальний перелік речей для військових можна побачити на сайті:  http://vogofrg.org/.

afisha_a1_v4 (1)

Share

Пости в сюжеті