Акції Збір коштів

У Луцьку відбувся благодійний шаховий турнір

В суботу, 10 вересня, Фундація Розвитку Громад провела благодійний шаховий турнір для збору коштів для хворого хлопчика – дворічного лучанина Любомира Базельчука. Турнір став можливим за підтримки партнерів – мережі фітнес-клубів “Інтер Атлетика” та шахово-шашкового клубу “Ерудит” СНУ ім. Лесі Українки, зокрема, Малімона Олександра Олександровича, який був головним суддею турніру.

Хоч учасників була і невелика кількість, але це лише початок! Дуже радує, що серед учасників турніру цілі сім’ї, де в шахи грають батьки та діти. Також в турнірі прийняв участь гість із Києва – бувший лучанин Богдан Михальчук, а також дві юні шахістки.

Усі учасники були нагороджені абонементами на місячне відвідування фітнес-клубів мережі “Інтер Атлетика” в Луцьку, переможець отримав  головний приз – шахівницю.

Дякуємо всім учасникам за благодійні пожертви, було зібрано 428 гривень, всі забрані кошти буде перераховано на банківську картку батька Любомира Базельчука.

Долучайтесь до наших проектів та слідкуйте за нашими подіями на наших ресурсах! Громадська активність може багато – головне вірити в добрі справи!

Михальчук Роман, Голова ГО “Фундація розвитку Громад”​

Share

Пости в сюжеті